Mai târziu

Testeaza Accent Shop

Detalii Contact Accent Travel & Events


Ne face plăcere să vă prezentăm echipa de suport Accent Travel & Events dedicată dumneavoastră, partenerilor noștri:

Oferte Turism Intern
Armand Filip / Business Development Manager

Cu ce vă poate ajuta Armand, responsabil pentru rețeaua de agenții partenere:

  • Semnarea contractului de prestări servicii cu agenția Accent Travel & Events;
  • Consultanță pentru sistemele de rezervări;
  • Reclamații / sugestii rețea subagenți.

armand.filip@accenttravel.ro | 0721 379 800

Oferte Turism Intern
Cristian Oita / Product Manager

Cu ce vă poate ajuta Cristian:

  • Detalii despre rezervările din sistemul Accent Shop;
  • Facturare agenții partenere;
  • Informări despre disponibilități/alocații;
  • Consultanță pentru produsele turistice Accent Travel & Events.

cristian.oita@accenttravel.ro | 0752 167 008

Oferte Turism Intern
Mirela Gherghina / Product Manager

Cu ce vă poate ajuta Mirela:

  • Suport rețea agenții partenere;
  • Gestiune disponibilități în Accent Shop;
  • Facturare agenții partenere;
  • Consultanță turistică pentru destinațiile interne
  • (litoral, munte, balneo, agroturism, etc.).

mirela.gherghina@accenttravel.ro | 0753 069 802

Oferte Turism Intern
Hermina Ciobanu / Travel Consultant

Cu ce vă poate ajuta Hermina:

  • Suport ticketing pentru rețeaua de agenții partenere;
  • Solicitări grupuri.

hermina.ciobanu@accenttravel.ro | 0725 558 628

Oferte Turism Intern
Alina Plocon / Travel Consultant

Cu ce vă poate ajuta Alina:

  • Suport rezervări pentru operatorii germani;
  • Suport rezervări pentru destinații externe.

alina.plocon@accenttravel.ro | 0754 017 524

Oferte Turism Intern
Ionut Ciomag / Technical Support Officer

Cu ce vă poate ajuta Ionut:

  • Creare conturi de acces în sistemul de rezervări
  • Accent Shop (user și parolă);
  • Recuperare parolă, multiplicări conturi de utilizatori;
  • Setări furnizori în Accent Shop.

ionut.ciomag@accenttravel.ro | 0751 105 033

Certificari IATA